Hjem»Alle tjenester»Kultur, fritid og bibliotek»Ungdomsrådet

Ungdomsrådet

Medlemmer av ungdomsrådet for valgperioden 2015-2019
 

Medlemmer av Marker ungdomsråd november 2016-2017

Navn

Adresse

Tlf

Email

Thea Marie Bakker Leder

Moveien 3, 1870 Ørje

94 18 76 57

thea737@gmail.com

Mia Funderud Sælen Nestleder

Hammerveien 30, 1870 Ørje

40 60 84 47

miacf.salen@gmail.com

Martin Muskaug

Buerveien 243, 1870 Ørje

45 87 30 65

martin.muskaug@hotmail.com

Håvard Kristiansen

Kilebuveien 44, 1870 Ørje

97 58 28 45

haavard-w-k@hotmail.no

Kaja Svingen Gunneng

Rørvikveien 338, 1870 Ørje

94 05 80 66

kajagunneng@hotmail.com

Anna Marie Halvorsrud

Halvorsrudkroken 42, 1870 Ørje

91 15 82 64

anna.m.halvorsrud@gmail.com

Thor Håkon Tekin

Trollsundveien 2, 1870 Ørje

95 40 10 18

thorhakan03@gmail.com

Politiske valgte til ungdomsrådet 2015-2019

Sylvia Brandsrud

 

91 57 52 40

brandsrud@outlook.com

Simen Gunneng

 

48 26 21 45

simen.gunneng@smurfitkappa.no

Administrativ kontaktperson Marker kommune

Else Marit Svendsen

Markveien 5, 1870 Ørje

92 89 47 38

else.marit.svendsen@marker.kommune.no

 

Tips en venn Skriv ut